i

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

SouhlasímMožnosti platby

Akceptujeme následující platební podmínky:

Platba při převzetí zboží/dobírka

Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Podle způsobu doručení si můžete vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platbou platební kartou.

Zboží zůstává do úplného zaplacení a převzetí majetkem prodávajícího, avšak nebezpečí škody na věci přechází převzetím zboží kupujícím.

Platba předem / platba platební kartou (3D Secure)

Přijímáme platební karty VISA a MasterCard. Transakce uskutečněné platebními kartami jsou zabezpečeny řešením 3D Secure - veškerá citlivá data z platebních karet jsou zadávána v zabezpečeném bankovním rozhraní a společnost CEMOD-CZ s.ro. k nim nemá přístup a ani je nikde neukládá.

V případě, že se rozhodnete pro rychlou a bezpečnou platbu kartou, po ukončení objednávky budete přesměrováni na zabezpečený formulář, kde vyplníte údaje z vaší platební karty (číslo karty, datum platnosti a ověřovací CVV kód na zadní straně karty) a platbu potvrdíte.

Platba předem / platba rychlým on-line převodem

Jedním z nejbezpečnějších způsobů on-line placení je rychlý on-line převod, který splňuje nejpřísnější bezpečnostní podmínky. Všechny transakce probíhají v ochranném systému vaší banky a jsou zabezpečeny jejími bezpečnostními systémy a zaručují tak maximální spolehlivost a bezpečí.

Platbu rychlým on-line převodem podporují tyto banky a jejich internetové bankovnictví:

Česká spořitelna (Platba 24), Komerční banka (MojePlatba), GE Money Bank, mBank (mPeníze), Raiffeisen Bank (ePlatby) a Fio banka.

Pokud máte účet u některé z těchto bank, přesměrujeme vás přímo na stránku Vašeho internetového bankovnictví, kde se přihlásíte tak, jak jste zvyklí, a pouze potvrdíte předvyplněný platební příkaz.

Platba předem / platba běžným bankovním převodem

Platbu za zboží můžete také uskutečnit předem klasickým bankovním převodem na náš účet. Po ukončení objednávky se vám zobrazí formulář pro převod peněz, který obsahuje údaje potřebné pro převod peněz: číslo účtu, kód banky, variabilní symbol, specifický symbol a částku. Tyto informace vám budou zároveň zaslány v potvrzení objednávky na váš email.

Nevybrali jste si?
Nechceme o Vás přijít.
Co máme vylepšit? Čím si vás můžeme získat?