i

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

SouhlasímHlavní strana
Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

 

Kdo je avendro?

Za mezinárodní, moderní a inspirativní značkou avendro stojí silný tým, který pro vás připravuje výběr nejnovější dámské módy renomovaných evropských dodavatelů pro všechny typy postav.

Kdy mi bude doručeno objednané zboží?

Zboží, které máme k dispozici, vám doručíme do 10 dnů od přijetí objednávky.

Jak je možné, že je někdy dodací lhůta výrazně překročena?

Děláme sice vše pro to, abychom se co nejlépe zásobili zbožím, ale někdy se stane, že je poptávka překvapivě vysoká. S velkým úsilím se pak snažíme zboží dodatečně zajistit, proto vás prosíme o pochopení.

Existuje minimální hodnota objednávky?

Minimální hodnota objednávky neexistuje, pokud není stanoveno u konkrétní promo akce jinak.

Jak vysoké jsou náklady na poštovné?

Poštovné účtujeme dle vašeho výběru způsobu doručení. Pokud se rozhodnete pro doručení zásilky Českou poštou „na poštu“ nebo „do ruky“ - poštovné je ve výši 129,- Kč. Doručení zásilky prostřednictvím společnosti PPL účtujeme za cenu 149,- Kč. Pokud si přejete zásilku doručit na výdejní místa Zásilkovna.cz – účtujeme cenu 69,- Kč.

Doručíte mi moji objednávku i na jinou adresu?

Ano, rádi Vám splníme i toto přání a vaši objednávku zašleme na adresu podle vašeho výběru. Během procesu objednávání zatrhněte možnost „Chci zboží doručit na jinou adresu“ a vyplňte, prosím, požadovanou adresu.

Jaké možnosti placení nabízí avendro?

V současné době nabízíme platbu při převzetí jako nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Podle způsobu doručení si můžete vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platbou platební kartou.

 

Nevybrali jste si?
Nechceme o Vás přijít.
Co máme vylepšit? Čím si vás můžeme získat?