i

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

SouhlasímCeny dopravy

Objednávku vám zašleme do místa bydliště obvykle do 10 dnů. Pokud si přejete zaslat balíček na jinou adresu, uveďte ji při zadávání objednávky.

Náklady na poštovné s a balné účtujeme pouze jednou i v případě, že Vaše objednávka bude odeslána ve více balících.

Můžete si zvolit způsob dodání:

Česká pošta

Náklady na poštovné a balné účtujeme ve výši 129,-Kč při využití služby Česká pošta - "na poštu" nebo "do ruky". V případě, že je vaše objednávka doručena ve více balících, jsou tyto náklady účtovány pouze jednou.
(On-line sledování zásilky)

PPL

Náklady na poštovné a balné účtujeme ve výši 149,-Kč. V den doručení dostanete SMS zprávu s předpokládaným časem doručení (cca 3hodinové rozmezí). Pokud vám doručení v daný den nevyhovuje, můžete ho podle pokynů v SMS posunout o 1, 2 nebo 3 pracovní dny. (On-line sledování balíku PPL)

Před převzetím zboží, prosím, zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený, v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná.

Výdejní místa Geis Point

V současné době nabízíme cca 400 výdejních míst po celé České republice. V košíku si sami vyberte podle PSČ nebo zadáním lokality na mapě, které výdejní místo je pro vás nejvhodnější. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, pošleme Vám sms a e-mail. Cena této služby je 69,- Kč.

Nevybrali jste si?
Nechceme o Vás přijít.
Co máme vylepšit? Čím si vás můžeme získat?